•PAPARAZZI a JINÁ VIDEA TADY
•No Doubt on *Twitter*
•Napiš něco do FAN CLUBU ;)
Hlasujte pro No Doubt & Gwen Stefani!

♥DENÍK♥

Po dlouhé době opět tady ...

15. května 2011 v 9:55 | o.c.-girl
Ahoj fanoušci No Doubt a Gwen stefani,
jak se máte? Omlouvám se, že už na blog skoro vůbec nechodim, ani nevíte, jak bych se mu chtěla věnovat. Ale mnohem radši jsem venku s přáteli nebom musím dělat něco do školy ... A tak jsem si řekla, že alespoň něco málo přidám dneska. Takže nebudu zdržovat a jdu na to !

Za zvuků No Doubt, konkrétně Sunday Morning, vaše o.c.-girl <3

No Doubt navždy v mém srdci.

22. ledna 2011 v 14:38 | o.c.-girl
Už je to dlouho, co jsem pro blog nic neuděla. Tak jsem sem dala alespoň nový design, tak trochu aktuálnější než ten předchozí. :) Jsou tam hlavně fotky ze studia, a co to znamená? Že se dočkáme nového alba No Doubt! :))) Nevim jak vy, ale já se hrozně moc těšim. Těšim se, až No Doubt oznámí datum vydání, těšim se až konečně uslyším jejich nový písničky, úspěšný písničky, který budou hrát i v rádiu! No Doubt poslouchám denně, i když poslouchám i jiný kapely(zpěváky..), poslední dobou jsem si oblíbila Black Eyed Peas, Katy Perry, Rihannu, ale i Nightwork. :)Ale nikoho z nich bych nedokázala poslouchat tolik, jako právě No Doubt.

Krásný den, S.

www.oc-g.blog.cz

Konec prázdnin..

30. srpna 2010 v 13:58 | o.c.-girl
..se strašně rychle blíží. Hrozně to uteklo. A už tady zase bude nový školní rok. Potom Vánoce a potom Velikonoce, a za chvilku zase prázdniny. :D Mě dneska čeká návštěva zubaře, tak se bojim no.. Tak se mějte krásně!
Mám tu pro Vás 3 úžasný videa.

První video sem si hnedka naprosto zamilovala. Jak Gwen říká, že vždycky věděla že bude mámou. Hrozně mě to dojímá..)))

U tohohle videa se mi zase líbí, jak Gwen komunikuje s lidmi. :))

No a k tomutu není co dodat. Naprosto mi to dostává, jak vběhne mezi lidi.. Sunday Morning. Výborná písnička. :) A Gwen je tak energická! :))

Prázdniny..

6. srpna 2010 v 21:40 | o.c.-girl
.. ano, žádný originálnější titulek mi prostě nenapadl.
Čím začít? Asi tím, co bude s tímto blogem. Po pravdě, většina věcí tady na blogu už mi nebaví. Stále dokola kopírovat paparazzi fotky z justnodoubt.net, to si ty stránky radši rovnou navštivte, opravdu je doporučuji. Možná budu už jen přidávat občas nějaké video, které mi padne do oka. A něco málo z módy, možná se k blogu pořádně vrátim až No Doubt konečně vydají CD, možná možná možná. Teď vám jen můžu říct to, že o prázdninách se mi nechce trčet u blogu, a od září jdu do druháku, tagže nebude čas na nějaký blog. Asi opravdu jen občas přidám video.

Mějte se krásně, děkuju za všechny komentáře, prohlídlé články a za čas, který jste tomuto blogu věnovali.
Zbožňujte No Doubt tak jako já, obdivujte Gwenin styl (jako já) a nikdy si nezapomeňte udělat čas poslechnout si No Doubt!)(já je poslouchám pořád, u moře, ve vaně, v postely, přes den, v noci.:D)
www.oc-g.blog.cz

,,I´m just a girl in Orange County" [poslouchám No Doubt :)]

25. dubna 2010 v 12:36 | o.c.-girl
Ahoj milovníci No Doubt!)))
Tak jsem změnila design, popravdě, tamten mi šel už na nervy. :) Jak se máte?
Já se mám skvěle. Zrovna poslouchám No Doubt live in Orange County, takže paráda. Včera jsem od úžasný kamarádky dostala panenku Gwen(fotky dodám později). Od mámy jsem dostala dva úžasný páry bot Harajuku Lovers.
Doufám, že jste si už koupili nový InStyle s Gwen na titulce. :) Ten rozhovor s ní je dokonalý.
Co se týče Gwen, tak se mi docela začíná ohledně věcí s ní dařit. Teď už jen aby No Doubt co nejdřív vydali CD, a třeba i nějaké Dvd z turné.
No nic, možná něco málo přidám. Blogu bych se chtěla věnovat, ale boužel neni moc čas..
Mějte se krásně!

Boty, které mám doma)):
www.oc-g.blog.cz

Posun času!

28. března 2010 v 12:17 | o.c.-girl
www.oc-g.blog.cz
Všechny vás zdravím, jak se vede? U mě už dobrý. Včera jsem byla na hokeji mé milované Slavie. Vyhráli jsme, tak jsem ráda. Cestou domů se v metru rozrthaly plakáty Sparty. Za což jsem taky ráda.
Gwen mi tu hraje na plný pecky[Gwen Stefani - What You Waiting For? - Vancouver BC 06-15-2007].
Na dnešek mám v plánu lehnout si pěkně s noťasem do pelechu a překládat články z časopisů[Elle, Glamour], ale nevim jestli to nenechat až na Velikonoce, kdy budu mít víc času a klidu.
Ps: A nezapomeňte, už je o hodinu víc..:)))
Pps: Něco bych přidala, ale musim uklízet a má přijít kamarádka.
Mějte se! :)))

...čas na videa...)))

4. března 2010 v 11:54 | o.c.-girl

Dost paparazzi fotek. Jdu přidat pár úžasných live videí.

Nový design

6. února 2010 v 15:08 | o.c.-girl
Tak, nový design je na světě. Je dělaný na rychlo, ani nevím, jak dlouho tady bude. Času mám poslední dobou kvůli střední strašně málo. No a jak se máte? Já skvěle)) Jen doufám že už se dočkáme toho CD No Doubt, nebo alespoň nějakého DVD, ať už z Gwenina turné nebo z turné No Doubt. No, já se jdu trochu učit, tak se mějte!!))

Na aktuality se podívejte na tyto stránky:
http://beacon-street.net
www.justnodoubt.net

Aktuálně..○

29. ledna 2010 v 12:23 | o.c.-girl
○Tak už je tu rok 2010, a já si pořád říkám, ža bychom se už mohli dočkat CD No Doubt. Oni na Twitteru píšou že píšou nové texty. :)) Doufám že nové CD vyjde co nejdřív! I když myslím, že tak dva měsíce si ještě počkáme...
○Vysvědčení dopadlo docela dobře. Jsem v prváku obchodní akademie. Měla jsem sedm trojek, dvě dvojky a dvě jedničky. Asi to mohlo být lepší, to přiznávám. Ale jsem spokojená.
○Zase se trochu začnu věnovat blogu. Teda podle toho kolik bude času. Ale teď je docela plno aktualit, tak bych chtěla zaktualizovat i blog. Ale jsem rozhodnutá se začít taky učit, aby těch trojek bylo míň:), takže tu toho moc nečekejte..
○No nic, teď jdu ven, možná zítra něco málo přidám. x*

Nový design-Harajuku!

28. listopadu 2009 v 12:51 | o.c.-girl
Vy, co sem chodíte pravidelně, a že Vás asi moc není, jste si mohli všimnout, že jsem udělala nový design. Mám z něj dobrý pocit, ale ještě nevím jak tady zůstane dlouho. Chtěla bych větší návštěvnost, a více komentářů. Budu víc přidávat o mojí nejoblíbenější značce Harajuku Lovers,od které mimochodem nic nemám a má vysněná věc je právě baťoh v záhlaví x). Tak já jdu něco přidat, krásný zbytek dne..x)

Náhled designu v celém článku↓

•Titulek mně nenapadl•

17. listopadu 2009 v 11:17 | o.c.-girl
Koukám, že už jsme pěkně dlouho něco nepřidala, doufám že se to změní v sobotu.. Dneska se musim učit atd.. Nejspíš teďka přidám jen něco na rychlo, tag se mějtee, zatííím

Včera No Doubt vystupovali ♥

25. října 2009 v 10:31 | o.c.-girl

Zdravím!
Jak se máte? Já docela dobře x). Až na to, že se dneska budu muset učit.. Mám nový kalhoty..připomínají mi Gwen protože mají rozkrok kousek nad kolenama x)) Ještě si chci koupit nějaký kotníkový boty, ale né na moc velkým podpatku, tak chci vidět jestli nějaký najdu.. x)
Včera No Doubt vystupovali v Bridge School, boužel jsem ještě nenašla obrázky a kvalitní videa, jen vím, že Gwen měla nejspíš černě šaty.. Chci obráázky! x))
No nic, mějte se krásně! Jak bude teď od té středy volno, tak snad konečně i něco pořádného přidám ;)

Je to doma! (GLAMOUR♥)

10. října 2009 v 11:00 | o.c.-girl
Ahoj!
Tag se zase asi po týdnu hlásím x). Novinky.. no škola těžká.. Ale dá se to vydržet. Ale hlavní novinkou je, že mám GLAMOUR s Gwen na titulní straně!! Oh.. jsem tag šťastná! Hrozně jí to sluší! Až bude čas, tag to oskenuji. Mám z toho hroznou radost! Teďka jdu lepit výstřižky Gwen a No Doubt. Potom výstřižky módní(předevšim Top Shop, V.Westwood a R.Lauren) a nakonec překladát časopis Glamour. Mějte se krásně!!
Ps: v novém In Touch je Gwen,myslim že 4x,jednou přes celou dvojstránku!♥

Již zmiňované GLAMOUR↓
http://www.popcrunch.com/wp-content/uploads/2009/08/gwen-stefani-glamour-oct-2009-cover-photo-500x679.jpg

Očko a Gwen x))

20. září 2009 v 11:42 | o.c.-girl
Ahojík!
Tag se Vám po delší době ozývám. Chtěla bych na blog zase něco přidat. K tomu mi nakoplo to,že všera hrálo Očko záznam Wind It Up z Gwenina prvního turné Harajuku Lovers Live. Jsem zvědavá jesli pořád blog.cz blbne..uvidim po zveřejnění tohoto článku ;). No a jag se máte?Co škola? Já se mám docela fajn,ale škola je pěkně těžká..Moje dosavadní známky jsou 5,3,5..což neni zrovna nejlepčí..tagže po obědě se pudu hezky učit..x) Nejtěžší je asi matika a němčina..
No tag ja du zkusit něco přidat,ale moc toho nebude. Mějte se krásně x○**

Blog pozastaven na dobu..

2. září 2009 v 14:42 | o.c.-girl

..než mi přestane blbnout blog.cz. A navíc jsem v prváku a musim si ještě plno věcí dokoupit. Chodim spát dřív než normálně,protože vstávám v pět a to je na mně moooc brzo. Naštěstí a hlavně překvapivě nemám žádnou odpoledku a nejdéle mám do dvou. V pátek jen do dvanácti.
Příští týden jedu na seznamovák. Teďka se co nejvíc věnuju svýmu psíkovi a přátelům. A sem děsně unavená,takže bych u PC akorát usnula..
No,možná bych něco málo přidávala kdybych nemusela článek zveřejňovat třeba třikrát než se milostivě přidá.
Tag se zatim mějte krásně..x)


Dívejte se denně(jako já ;)) na tyto stránky a budete v obraze:
• www.justnodoubt.net •
• http://beacon-street.net •

•Angličtina•

28. srpna 2009 v 12:16 | o.c.-girl
Dneska mám v plánu zopáknout si ájinu.. Došlo mi že mám děsný mezery.. A že mi to na střední nebudou tolerovat.. Taky mi došlo že první měsíc co budu na střední tak nejspíš nebudu mít na blog moc času.. Ale budu se snažit přidávat aspoň o víkendech a potom doufám že se to zase zklidní. x) No jsem na to zvědavá x)). Teďka du na zájmena xD Včera jsem si procvičila všechno o podstatných a přídavných jménech. Dokonce jsem si zavedla angličtinovej sešit tag jsem zvědavá jak dlouho mi to vydrží xD Ale musim uznat že angličtinu mám ráda. Děámt o hlavně proto abych aspoň trochu rozuměla No Doubt když jsou na nějakí talk-show.. x)
Mějte se..možná večer něco přidám. x)

New desiiiiign ♥

17. srpna 2009 v 15:44 | o.c.-girl
Ahojky všichni!
Tag design už je hotový x) Doufám že se Vám líbí. Já z něj mám skvělí pocit. Líbí se mi. Dal mi dost práce. Nechám ho tu dýl než ten před tím ;). Jenže ten před tím mi prostě od začátku nepadl do oka.. Proto tu moc dlouho nebyl. Teďka jdu ven se psem. Až přijdu,možná něco přidám. Už mám i nápad co by to mělo být x)) Chci tenhle blog do konce prázdnin pořádně rozjet, což se mi asi nepovede, protože ve středu jedu k nejlepčí kamarádce x)) No nic,tag zatííím xo**

New design-zítra dodělám ;)

15. srpna 2009 v 20:30 | o.c.-girl
Asi jste si všimly novýho designu(Ti co sem chodí pravidelně ;)) Zítra ho dodělám, letim koukat na Nebezpečnou rychlost x))
Pa

Kde jsou fanoušci ND??

7. srpna 2009 v 18:14 | o.c.-girl

Ahojík všichni!
Odjíždím na chatu. Chtěla bych odjet s pocitem že v ČR nemají ND počitatelně fanoušků ale naopak x) Vim že počet fanoušků ND neni jko návštěvnost tohoto blogu xD Ale chtěla bych aby tu víc fanoušků ND psalo komentáře,aby se tu diskutovalo. Protože blog s malou návštěvností moc nemá cenu. Baví mi ho dělat ale proč ho tu dělám? Pro sebe a pro Vás! No,tag se tu mějte hezky a užívejte si prázdniny xo**


Dvě úžasná videa pro zlepčení nálady↓

↓Ten začátek vystihuje jediné slovo-DOKONALOST↓

↓Energické video který mně osobně nabíjí energií a prostě ho miluju↓

↓Dobře ještě do třetice všeho dobrého-šílené a roztomilé x)

Blog zaktualizován x)..

2. srpna 2009 v 13:18 | o.c.-girl
..udělala jsem nový design a celkově ho poupravila. Do Menu jsem dala překladač,vybrala foto měsíce x))
Teď chybí poslední věc.. a to že bych se chtěla mojí milovaný kamarádky Gwenevry(Mádi) zeptat, jesli by nechtěla mít blog napůl se mnou ;) Já na něj moc času nemám. Vim že ty bys asi taky neměla ale aspoň něco a občas by si mohla přidat:-P A když bych něco občas přidala já a něco občas ty,tag by to bylo lepči než dyž přidávám jen já xD je to složité xD Byla bych moc ráda. Chtěla bych,aby tenhle blog byl k tomu aby se lidi o No DouBt něco dozvěděli a zároveň se stali jejich fanoušky,to by bylo vážně super. No Magdo,je to jen na tobě,jestli nechceš tag f poho ju?? Ale, mně by to i mnohem víc bavilo. Třeba by si mohla psát jen do deníku nebo nějaké úvahy..přidávat videa..vytvořit novou složku.. prostě cokoliv bys chtěla ;)
Mějte se krásně,jdu se najíst a potom jedu nakupovat ;)
 
 

Reklama
Reklama