•PAPARAZZI a JINÁ VIDEA TADY
•No Doubt on *Twitter*
•Napiš něco do FAN CLUBU ;)
Hlasujte pro No Doubt & Gwen Stefani!

Dočkáme se už alba?

30. května 2010 v 15:37 | o.c.-girl |  Různý info:))
Musím říct, že na nové album No Doubt čekáme už pěkně dlouho a já osobně se ho už nemůžu dočkat.. I když ostatní starší písně No Doubt zbožňuju, tak poslouchat je stále dokola už je trochu.. jak to říct.. stereotypní?? Tím nemyslím nudný, ale prostě čím dřív už nově CD vyjde, tím líp. :)

Dopis ze studia:
Hey Guys…thinking a lot about you! We are baking up one of the most delicious records…your ears will hardly be able to take it…it will be so pleasurable!

    It's been so fun being together everyday. We started writing at Tony's studio in his house. We just moved to a real studio in the Valley and it makes it all feel like it's finally happening. We're recording the first batch of songs that we wrote now and after this we're gonna go right back in and write some more.

    Wouldn't have gotten to this point without all of you coming out to see us on the Summer Tour. You are so inspiring! Gonna tweet you pictures and keep you updated. We need your vibes!

Love,
Gwen & My Boys (the No Doubt ones)

I když tomu dopisu přesně nerozumim, píše se zde, že bylo tak zábavné být spolu každý den. Začlo to (nejspíš) v Tonyho domě a právě se přestěhovali do skutěčného studia ve Valley. Nahráli první várku songů a píší víc. Zmiňují se i o letním turné, že bylo inspirující. S láskou Gwen & My Boys

Tenhle dopis mi udělal radost, díky němu věřím, že CD vyjde. A snad co nejdříve. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama