•PAPARAZZI a JINÁ VIDEA TADY
•No Doubt on *Twitter*
•Napiš něco do FAN CLUBU ;)
Hlasujte pro No Doubt & Gwen Stefani!

Lady Sovereign+Gwen

31. srpna 2008 v 18:36 | o.c.-girl |  Ostatní

Lady Sovereign: "Sukni jsem na sobě neměla čtrnáct let."

Lady Sovereign
Lady Sovereign
Pondělí 16.4. 2007, 15:00Louisu Amandu Harman škola prudila natolik, že ji v 16ti letech vyrazili. S novou přezdívkou a drzostí sobě vlastní se dokázala stát ikonou britských "chavs".
Jedenadvacetiletá Lady Sovereign z Wembley je považována za největší rapový talent, který se kdy ve Velké Británii zrodil. Její osobní značkou je na krk zavěšený svazek klíčů, adidasky, koňský ohon vyčesaný ke straně a taky výška 155 cm, ze které si ovšem nedělá hlavu. Natruc si začala říkat The Biggest Midget in the Game, což v překladu znamená "Největší skrček v branži".

A jak sama sebe popisuje? "Jsem pěkná divoška. A miluju svoje mega džíny, trika a mikiny. Sukni jsem na sobě neměla 14 let! Jo a nerada si čistím boty."

Lady Sov nikdy nebyla žádná vzorná studentka, takže není divu, že ji v 16ti letech vykopli ze školy. Toužila samu sebe slyšet v britských rádiích, tak se pustila do psaní vlastních textů, které trénovala doma před zdrcadlem s hřebenem místo mikrofonu v ruce. "Jsem perfekcionistka a na věcech si dávám záležet. Nejradši si sednu s producentem do studia, poslechnu si tracky a ty mě pak inspirují k psaní textů," říká Sov.

Ukázky svých skladeb pak zveřejnila na netu, kde byly volně k dispozici. Netrvalo dlouho a svým talentem zaujala hiphopovu star Jay-Z, který ji vzal pod křídla svého labelu Def Jam, což byla pro mladou slečnu velká čest - stala se první bílou neamerickou rapperkou, se kterou kdy podepsal smlouvu.

Public Warning

Spolupráce s Jay-Z umožnila Lady Sov vydat debutové CD, kde svým osobitým rapovým stylem víří v současné době trochu unylé vody hip hopu, jehož britská odnož se nazývá "grime".

Z rádia znáš track Love Me Or Hate Me, který se na desce vyskytuje i jako remix s Missy Elliott. Vtipný je také remix Boys Will Be Boys od kapely Ordinary Boys.
No a tady už fotky gde je s Gwen:
http://www.ladysovereign.com/images/galleries/GWEN%20STEFANI%20TOUR/hires/28-04-07-sov1.jpg

http://www.ladysovereign.com/images/galleries/GWEN%20STEFANI%20TOUR/hires/28-04-07-sov2.jpghttp://www.ladysovereign.com/images/galleries/GWEN%20STEFANI%20TOUR/hires/71342429.jpghttp://www.ladysovereign.com/images/galleries/GWEN%20STEFANI%20TOUR/hires/mgmgrand.jpg
AAA JÁ CI TAM BÝT TAKY!!http://www.ladysovereign.com/images/galleries/GWEN%20STEFANI%20TOUR/hires/sovgwenakon.jpg
Ty jo ta se má co??:) Jo a Gwen má mikču od HL!♥http://www.ladysovereign.com/images/galleries/GWEN%20STEFANI%20TOUR/hires/sov%20and%20gwen.jpg
Ten policajt má krásny Géčka na bundě:D
Je s holkama !!(harajuku girsl),taky bych chtěla!!:(
Poznáte je nekdo? jesli jo atg mi je plsky vypiste,hezky zleva dopraava.) díky pa /* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gwenevra Gwenevra | Web | 1. září 2008 v 13:10 | Reagovat

Jámyslím, že je to tag, jak to má být: Love, Angel, Music a Baby

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama